نرم افزار جامع مدیریت تعمیرات

دانلود کاتالوگ

 پيشرفت و رشد تكنولوژي، بهره‌وري از ماشين آلات و تجهيزات را افزايش داده است. لذا امر استفاده بهينه و اقتصادي از تجهيزات و ماشين آلات و سرويس و نگهداري آنها مورد توجه قرار گرفته و داراي اهميت خاصي مي‌باشد. بنابراين داشتن يك سيستم مناسب نگهداري و تعمير باعث استفاده مطلوب و بهينه از ماشين آلات گرديده و باعث موفقيت صنايع در توليد مي‌گردد. بنابراين نگهداري و تعميرات موضوعي است كه مي‌بايست از طريق مناسب‌ترين و عملي‌ترين روشها، بدان دست يافت.

حالت سنتي نگهداري و تعميرات با هدف ترميم خرابيها پس از خرابي و از كار افتادن دستگاه شروع مي‌شد كه روش مناسبي نبود و باعث توقف خط توليد و معضلات ديگر مي‌گرديد لذا استفاده از يك برنامه‌ريزي دقيق جهت انجام نگهداري و تعميرات قبل از خرابي ضروري و لازم مي‌باشد. استفاده از كامپيوتر در انجام برنامه‌ريزي فوق بخصوص در مراكز صنعتي و كارخانجاتي كه تجهيزات و ماشين‌آلات زيادي مي‌باشند لازم و حياتي بوده و باعث تسريع در امر برنامه‌ريزي و حذف خطاهاي انساني و در نهايت كاهش هزينه‌هاي نگهداري و تعميرات مي‌گردد.

از آنجائيكه هدف پياده سازي سيستمي است كه بتواند براي مراكز مختلف صنعتي اعم از كارخانه‌هاي توليد قطعات و ماشين آلات، پالايشگاهها، تعميرگاهها، شركتهاي راه سازي و عمراني، معادن، تاسيسات بيمارستانها و بناها و    مورد استفاده قرار گيرد لذا مي‎بايست نيازمنديهاي مربوط بر نگهداري و تعميرات كليه مراكز را مد نظر قرار داد.

·                   بانك  اطلاعاتي 2008SQL SERVER

·                  زبان  برنامه‎نويسي c#.net2010

·                  گزارش گيري 4.0CRYSTAL REPORT

·                  قابل نصب روي وينـــــــــــدوز  2000 ، XP  ،vista

·                  ارائه نرم افزار  به صورت فايل exe  (يك نسخه) به همراه قفل سخت افزاري

·                  راهنماي کاربران جهت نصب و استفاده از نرم افزار

·                  ارتباط کليه ليستها و جداول با نرم افزار EXCEL

·                  امکان گزارش سازي

·                  امكان جستجو به روشهاي مختلف

 

محتوای تب دوم

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت داده پردازی الگوریتم پارس می باشد